Marta Tymoszewicz Atelier | Angel Wings

Od dłuższego czasu pracowałam na to, aby stworzyć we Wrocławiu przestrzeń, w której mogłabym pomagać innym rozwinąć skrzydła i odnaleźć równowagę pomiędzy życiem osobistym a pracą, realizując tym samym

5 zasad De Luxe Lifestyle:

systematyczny, holistyczny trening ciała i umysłu

pozytywne relacje międzyludzkie

dieta i świadome odżywianie

obcowanie ze sztuką

dbanie o siebie, swój wygląd i stan ducha

W efekcie, w pierwszej połowie 2016 roku otworzyłam Marta Tymoszewicz Atelier – moje miejsce na ziemi i owoc wielu miesięcy ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Atelier powstało przede wszystkim z radości oraz pasji do życia w zgodzie ze sobą.

Jestem ogromnie szczęśliwa mogąc podzielić się z innymi – z Tobą – tą jakże niezwykle ważną dla mnie sprawą.

Mimo, że mocno stąpam po ziemi, to jednak głęboko wierzę w dobrą energię ludzi, opiekuńczą moc aniołów (może podświadomie wybrałam właśnie Angel Wings na lokalizację Atelier…?) i w naszą wewnętrzną siłę, która pozwala przenosić góry. Wierzę, że dbając o nasze ciało tak, aby było zdrowe, wysportowane i zadbane dbamy również o naszą sferę emocjonalną. Tylko holistyczne i świadome podejście do swojego życia, do siebie, może uczynić nas szczęśliwymi.

W Marta Tymoszewicz Atelier skupiam się przede wszystkim na trzech, najbardziej według mnie istotnych i inspirujących obszarach:

Treningi

W Marta Tymoszewicz Atelier prowadzę zajęcia personalne i pół-personalne (dla grup 4-5 osobowych) z następujących technik: BODYART, PILATES, SHAPE, HOLISTIC WORK .

Sztuka – kompres dla duszy

Marta Tymoszewicz Atelier jest również miejscem otwartym dla artystów – malarzy, rzeźbiarzy, fotografików. Postawiłam sobie za cel czynnie wspierać młodych, kreatywnych ludzi. W przestrzeni Atelier zawisną obrazy, fotografie; pojawią się owoce pięknej pracy ciała, umysłu i emocji.

Dlaczego sztuka jest tak ważna dla jakości naszego życia? Obcowanie z nią uszlachetnia, wycisza i pomaga w świadomym „tu i teraz”. Rozwija naszą kreatywność, uczy odmiennego spojrzenia na rzeczywistość i uwrażliwia.

Life Coach

Uwierz, że jesteś wartościowa i zacznij realizować swoje pragnienia!

Spotkania, podczas których koncentrujemy się na osiąganiu Twoich celów osobistych; obejmuje: plany życiowe, wizję w życiu, wybitną dbałość o siebie, związki (dla singli, par i rodzin), zdrowie i urodę, kreatywność, wolność finansową, organizację, problemy z dziećmi, nastolatkami i studentami, deficyty uwagi.

Life coaching skupia się na wzroście jakości życia poprzez rozwiązywanie osobistych problemów i odnajdywanie drogi do osiągnięcia postawionych celów. Jest mocno nastawiony na rezultaty i stosowanie skutecznych narzędzi.

 

Zapraszam Cię do Marta Tymoszewicz Atelier – miejsca świadomego rozwoju

ul. Walońska 9,  Wrocław
(Wejście od strony rzeki)

kontakt: marta@tymoszewicz.pl

tel: 501 099 092