Marta Tymoszewicz Atelier | Angel Wings

Prestige and work-life balance

Od dłuższego czasu pracowałam na to, aby stworzyć we Wrocławiu przestrzeń, w której mogłabym pomagać innym rozwinąć skrzydła i odnaleźć równowagę pomiędzy życiem osobistym a pracą, realizując tym samym 5 zasadDe Luxe Lifestyle:

  • systematyczny, holistyczny trening ciała i umysłu
  • pozytywne relacje międzyludzkie
  • dieta i świadome odżywianie
  • obcowanie ze sztuką
  • dbanie o siebie, swój wygląd i stan ducha

W efekcie, w pierwszej połowie 2016 roku otworzyłam Marta Tymoszewicz Atelier – moje miejsce na ziemi i owoc wielu miesięcy ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Atelier powstało przede wszystkim z radości oraz pasji do życia w zgodzie ze sobą.

Jestem ogromnie szczęśliwa mogąc podzielić się z innymi – z Tobą – tą jakże niezwykle ważną dla mnie sprawą.

Mimo, że mocno stąpam po ziemi, to jednak głęboko wierzę w dobrą energię ludzi, opiekuńczą moc aniołów (może podświadomie wybrałam właśnie Angel Wings na lokalizację Atelier…?) i w naszą wewnętrzną siłę, która pozwala przenosić góry. Wierzę, że dbając o nasze ciało tak, aby było zdrowe, wysportowane i zadbane dbamy również o naszą sferę emocjonalną. Tylko holistyczne i świadome podejście do swojego życia, do siebie, może uczynić nas szczęśliwymi.

desktop2

W Marta Tymoszewicz Atelier skupiam się przede wszystkim na trzech, najbardziej według mnie istotnych i inspirujących obszarach:

Treningi

W Marta Tymoszewicz Atelier prowadzę zajęcia personalne i pół-personalne (dla grup 4-5 osobowych) z następujących technik: bodyART, b.CONTROL, PILATES, SHAPE, BOSU, DEEP WORK oraz FACE FITNESS.

Kursy świadomego gotowania

To, co jemy i to, w jaki sposób przyrządzamy posiłki, wpływa na nasze zdrowie oraz kondycję – zarówno fizyczną jak i psychiczną. W Marta Tymoszewicz Atelier nauczysz się, w jaki sposób gotować, aby wydobyć z potraw nie tylko ich wyjątkowy smak, ale również właściwości prozdrowotne. Wskażemy odpowiednie produkty oraz najlepsze sposoby ich obróbki, zapewniające zachowanie najcenniejszych minerałów i witamin. Kursy dotyczą zarówno zdrowego odżywiania na co dzień, jak i sposobów na oczyszczenie organizmu z zalegających w nim toksyn.

Sztuka – kompres dla duszy

Marta Tymoszewicz Atelier jest również miejscem otwartym dla artystów – malarzy, rzeźbiarzy, fotografików. Postawiłam sobie za cel czynnie wspierać młodych, kreatywnych ludzi. W przestrzeni Atelier zawisną obrazy, fotografie; pojawią się owoce pięknej pracy ciała, umysłu i emocji.

Dlaczego sztuka jest tak ważna dla jakości naszego życia? Obcowanie z nią uszlachetnia, wycisza i pomaga w świadomym „tu i teraz”. Rozwija naszą kreatywność, uczy odmiennego spojrzenia na rzeczywistość i uwrażliwia.

 

Zapraszam Cię do Marta Tymoszewicz Atelier – miejsca świadomego rozwoju

ul. Walońska 9,  Wrocław
(Wejście od strony rzeki)

kontakt: marta@tymoszewicz.pl

tel: 501 099 092