Design

Poza sportem pasjonuje mnie również moda i projektowanie nowoczesnych, wygodnych ubrań dla odważnych oraz pewnych siebie kobiet. W życiu cenię wyrazistość, dlatego pokochałam czerń. Jest inspirująca, tajemnicza i piękna. Taka jak kobiety dla których projektuję.

Moja autorska kolekcja ubrań – Marta Tymoszewicz Design – powstała z myślą o wymagających kobietach z pasją i energią. Chciałabym, aby kojarzyła się przede wszystkim z komfortem i sportową elegancją, z doskonałym wykonaniem oraz wysokiej jakości tkaninami.

 

Kobiety myślą o wszystkich kolorach z wyjątkiem braku koloru. Powiedziałam, że czerń ma to wszystko. Biel też. Ich piękno jest absolutne. To jest idealna harmonia. 

Coco Chanel

Marta Tymoszewicz Design to przede wszystkim miejski styl i połączenie komfortu z klasyką i szykownym lookiem. Szlachetna czerń w nowoczesnym, sportowym wydaniu stwarza nieograniczone możliwości kreacji.

W mojej pierwszej, inspirowanej Nowym Jorkiem kolekcji, znajdziesz zarówno modele dopasowane, jak i w stylu oversize. Wybierzesz coś wyjątkowego dla siebie na każdą okazję – spacer po mieście, elegancką kolację, wieczór we dwoje czy businessowy wyjazd.

Wszystkie ubrania z kolekcji są szyte na miarę, z uwzględnieniem dopasowania do konkretnych wymiarów i upodobań.

Zamówienia i pytania prosimy kierować na adres: biuro@tymoszewicz.pl


Kolekcja jesień/zima 2017 #subtle

Sesja, stylizacje:


Kolekcja wiosna/lato 2017.


Pozostałe modele.

 

Sesja zdjęciowa – Marta Tymoszewicz Design