Polska Szkoła bodyART® i BAX by Robert Steinbacher


Zapraszamy na szkolenia dla instruktorów bodyART® Roberta Steinbachera!

bodyART® jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych – formą fitnessu z nurtu Body and Mind. Ćwiczenia stworzył i opracował Robert Steinbacher – jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych prezenterów fitness na świecie. Trening ten umożliwia praktykę każdemu, prowadząc go do wewnętrznej harmonii oraz jedności ze światem zewnętrznym.

Międzynarodowa Szkoła bodyART® za pośrednictwem Marty Tymoszewicz-Bednarz zaprasza instruktorów oraz trenerów do zgłębienia tej niezwykłej formy rozwoju ciała i umysłu. Od czerwca 2008 roku szkoła prowadzi licencjonowane kursy szkoleniowe w całej Polsce. Organizacja oraz realizacja procedur nauczania jest zgodna z międzynarodowymi standardami. Pozytywny wynik egzaminu zapewnia uzyskanie międzynarodowego certyfikatu, nadanego bezpośrednio przez Szkołę bodyART®, który upoważnia do prowadzenia zajęć z tej techniki.

Pełni nowych pomysłów i zgłębionej wiedzy czekamy na was z obszerną ofertą szkoleniową Polskiej szkoły bodyART. Topowa międzynarodowa kadra specjalistów , najnowsze trendy, fantastyczna atmosfera, piękna lokalizacja szkoleniowa – to te właśnie cechy wyróżniają nas na rynku. Bądź z nami i weź udział w zbliżających się wydarzeniach.

Trening bodyART został stworzony nie tylko dla kobiet. Świetnie odnajdują się w nim również mężczyźni. Udoskonala on naszą siłę, wytrzymałość, gibkość, zwiększa mobilność naszego ciała. Jeden z pierwszych opatentowanych treningów najlepiej i najszybciej rozwijających się na świecie. 

Dla wszystkich, trenerów personalnych, instruktorów fitness oraz ludzi którzy chcą zgłębiać wiedzę, nie tylko z zakresu swojego ciała, ale także świadomości:

Bądź jednym z nas.
Dołącz do grona elitarnych trenerów w Polsce. Najlepsza inwestycja w życiu – to w siebie!

Więcej info www.bodyartschool.pl

 


Open Mind Health&Fitness Idea


Jest to jeden z największych i najbardziej prestiżowych ośrodków szkoleniowych dla instruktorów fitness i trenerów personalnych w Polsce.

Marta Tymoszewicz-Bednarz związana jest ze szkołą od 2000 roku. Od ponad 15 lat jest jej master trenerem oraz prezenterem fitness&wellnes. Kształci przyszłych instruktorów fitness, a także prowadzi warsztaty dla praktykujących trenerów z zakresu jej autorskich programów, takich jak:

  • OM® Fitness dla dzieci

Fitness dla dzieci to program stworzony z myślą o aktywnej pracy z młodym człowiekiem. Zarówno treści metodyczne, jak i praktyczne skierowane są do różnych grup odbiorców: przedszkolanek, nauczycieli, instruktorów fitness, a także rodziców, którzy chcieliby rozwinąć zabawy z własnymi dziećmi.

Program szkolenia obejmuje m.in. elementy tańca, zajęcia fitness połączone z choreografią w różnych stylach i ćwiczeniami wzmacniającymi, wizualizację, improwizację ruchu, korektę wad postawy oraz wiele inspirujących zabaw, zarówno z przyrządami jak i bez. Program Fitness dla dzieci wspiera wszechstronny i wielotorowy rozwój dziecka. Poprzez ruch i zabawę z rytmem możemy pracować nad poprawną postawą, polepszeniem koordynacji ruchowej, a co najważniejsze zaszczepiamy w dzieciach zamiłowanie do aktywności fizycznej.

  • CONTROL by MTB

Zajęcia b. CONTROL to znakomity trening wzmacniający autorstwa Marty Tymoszewicz-Bednarz. Jest to połączenie klasycznego treningu typu shape, z elementami pilates, bodyART, tańca klasycznego oraz stretchingu. Ćwiczenia statyczne są urozmaicane dynamicznymi, a całemu treningowi towarzyszy inspirująca muzyka.

  • SENSUALITY by MTB

Zajęcia SENSUALITY autorstwa Marty Tymoszewicz-Bednarz to wyjątkowe warsztaty kobiecości i poszukiwania siebie. Ich celem jest odkrycie zmysłowej radości oraz rozbudzenie spontaniczności. Są to przede wszystkim zajęcia taneczne w rytmie soul, hip-hop i jazz. Uczymy jak poczuć w pełni swoją kobiecość i odkryć wewnętrzną siłę.