Polska Szkoła bodyART® i BAX by Robert Steinbacher


Zapraszamy na szkolenia dla instruktorów bodyART® Roberta Steinbachera!

bodyART® jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych – formą fitnessu z nurtu Body and Mind. Ćwiczenia stworzył i opracował Robert Steinbacher – jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych prezenterów fitness na świecie. Trening ten umożliwia praktykę każdemu, prowadząc go do wewnętrznej harmonii oraz jedności ze światem zewnętrznym.

Międzynarodowa Szkoła bodyART® za pośrednictwem Marty Tymoszewicz-Bednarz zaprasza instruktorów oraz trenerów do zgłębienia tej niezwykłej formy rozwoju ciała i umysłu. Od czerwca 2008 roku szkoła prowadzi licencjonowane kursy szkoleniowe w całej Polsce. Organizacja oraz realizacja procedur nauczania jest zgodna z międzynarodowymi standardami. Pozytywny wynik egzaminu zapewnia uzyskanie międzynarodowego certyfikatu, nadanego bezpośrednio przez Szkołę bodyART®, który upoważnia do prowadzenia zajęć z tej techniki.

Pełni nowych pomysłów i zgłębionej wiedzy czekamy na was z obszerną ofertą szkoleniową Polskiej szkoły bodyART. Topowa międzynarodowa kadra specjalistów , najnowsze trendy, fantastyczna atmosfera, piękna lokalizacja szkoleniowa – to te właśnie cechy wyróżniają nas na rynku. Bądź z nami i weź udział w zbliżających się wydarzeniach.

Trening bodyART został stworzony nie tylko dla kobiet. Świetnie odnajdują się w nim również mężczyźni. Udoskonala on naszą siłę, wytrzymałość, gibkość, zwiększa mobilność naszego ciała. Jeden z pierwszych opatentowanych treningów najlepiej i najszybciej rozwijających się na świecie. 

Dla wszystkich, trenerów personalnych, instruktorów fitness oraz ludzi którzy chcą zgłębiać wiedzę, nie tylko z zakresu swojego ciała, ale także świadomości:

Bądź jednym z nas.
Dołącz do grona elitarnych trenerów w Polsce. Najlepsza inwestycja w życiu – to w siebie!

Więcej info www.bodyartschool.pl