LIVE YOUR DREAM

Live Your Dream to szkolenie – spotkanie ze sobą, swoimi zasobami, wiedzą o sobie, swoich możliwościach i ograniczeniach.
Na szkoleniu popracujemy różnymi metodami coachingowymi, by otworzyć się na pracę ze sobą, z drugim człowiekiem. Odrzucimy przekonania. Uwierzymy w sukces życiowy, który na nas spływa.
Przed nami fantastyczny warsztat otwierający człowieka na wielu polach, nie tylko jako trenera w pracy z klientem.
A ponadto: Zgłębisz informacje na temat budowania marki osobistej, PR, reklamy i marketingu, po co wybierasz taki a nie inny zawód, jak słuchać klienta, by mu pomóc.
Autorskie szkolenie Marty Tymoszewicz, jedyne takie, jak do tej pory w tematyce fitnessowej dla trenerów.
Zapraszamy Was wszystkich.

Osoba prowadząca: Marta Tymoszewicz-Bednarz
Czas trwania: 1 dzień
Cena: 550zł brutto

Termin: 9.11.2019 Wrocław

 


 

FITNESS DLA DZIECI

Fitness dla dzieci to program stworzony z myślą o aktywnej pracy z młodym człowiekiem.
Zarówno treści metodyczne, jak i praktyczne skierowane są do różnych grup odbiorców: przedszkolanek, nauczycieli, instruktorów fitness, a także rodziców, którzy chcieliby rozwinąć zabawy z własnymi dziećmi.
Program szkolenia obejmuje m.in. elementy tańca, zajęcia fitness połączone z choreografią w różnych stylach i ćwiczeniami wzmacniającymi, wizualizację, improwizację ruchu, korektę wad postawy oraz wiele inspirujących zabaw, zarówno z przyrządami jak i bez. Program Fitness dla dzieci wspiera wszechstronny i wielotorowy rozwój dziecka. Poprzez ruch i zabawę z rytmem możemy pracować nad poprawną postawą, polepszeniem koordynacji ruchowej, a co najważniejsze zaszczepiamy w dzieciach zamiłowanie do aktywności fizycznej.

Osoba prowadząca: Marta Tymoszewicz-Bednarz
Czas trwania: 1 dzień
Cena: 450zł brutto

Termin: 10.11.2019 Wrocław