Marta Tymoszewicz-Bednarz

Kobieta – Marka, bomba kreatywności i wulkan pozytywnej energii. Profesjonalistka w każdym detalu. Osobowość roku 2016. W 2006 , jako pierwsza w Polsce otworzyła studio treningowe z nazwiskiem w nazwie. Dziś zarządza jednoczenie 4 firmami- Marta Tymoszewicz-Atelier, Marta Tymoszewicz-Design, Marta Tymoszewicz-Fitness School, od 2007 odpowiada za rozwój Międzynarodowej Szkoły bodyART by Robert Steinbacher na Polskę.

Z wykszktałcenia mgr wychowania fizycznego.  Life and busines coach. Przez 17 lat tworzyła core Szkoły Open Mind. Od 6 roku życia związana z tańcem – jazz, taniec towarzyski – mistrzowska klasa, hip-hop, house. W branży fitness funkcjonuje od ponad 20 lat. Od podszewki zna potrzeby trenera oraz klienta klubu fitness. Swoje kwalifikacje zawodowe master trenera w zakresie fitness, pilates, bodyART zdobywała szkoląc się u najlepszych na całym świecie. Autorka programu treningowego „ Fitness dla dzieci”, „b. CONTROL”, „Sensuality by Mtb-warsztaty kobiecości”.

Nie spoczywa na laurach. Stale się rozwija. Uważa, że najlepszą inwestycją w życiu jest inwestycja w siebie.

Szerzy ideę „serce za serce”- za dobre serce odda dwa.

Szczęśliwa żona i mama cudownych dzieci.

 

Małgorzata Klimkiewicz

Absolwentka  warszawskiego AWF oraz SGH. Pierwszy w Polsce certyfikowany trener TRX, szkoleniowiec w TRX Polska, oraz Open Mind. Studio manager oraz instruktor fitness. Od 2011 roku właścicielka Studia Funkcjonalnego „Fitness Tribe”.

Absolwentka szkoleń z zakresu prowadzenia zajęć grupowych w szkołach tj Reebok University Poland, Open Mind Fitness Idea, Inka Szymanski Fitness School. Certyfikowany instruktor bodyART oraz trener personalny. Uczestniczka wielu konwencji fitness w Polsce i za granicą. Autorka licznych artykułów w branżowych magazynach tj  Body Life, Trainer, Fitness Biznes oraz konsultant fitness w sieciowych klubach tj Holmes Place. Prelegent podczas branżowych spotkań. Od 10 lat trener personalny skupiający się na trwałej zmianie nawyków życiowych pomagający nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także poprawić jakość życia i  funkcjonowania. Ma na swoim koncie kilka spektakularnych metamorfoz. Specjalizuje się także w treningu medycznym, z osobami po przebytych kontuzjach oraz urazach kręgosłupa.

 

Monika Konieczna

mgr wychowania fizycznego AWF Kraków i fizjoterapeutka. Były szkoleniowiec Open Mind Health & Fitness Idea (szkolenia w zakresie OM Aqua oraz OM Aqua Mama Plus, Fitness Mama Plus, Szkolenia Basic oraz OM Body Ball).
Instruktor i Prezenter Fitness, Trener Personalny, Instruktor i pasjonatka treningu bodyART. Miłośniczka zajęć mentalnych. Specjalizuje się w fitness zarówno dla dzieci, osób starszych, kobiet w ciąży oraz sportowców. Niezwykła osobowość nauczyciela, ciepła i pełna radości, a zarazem bardzo skoncentrowana i wymagająca. Prywatnie Mama dwóch chłopców 🙂

 

Małgorzata Wojtaszczyk

Magister wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Trener personalny i instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. Ruch od zawsze był obecny w jej życiu zaczynajac od miłości do baletu jakoś dziecko po taniec towarzyski do rozpoczęcie pracy jako instruktor w wieku 18stu lat. Obecnie specjalizuje się w zajęciach body&mind, takich jak bodyART, pilates, pilates na maszynach , trening funkcjonalny, jak również w szkoleniu z zakresu podstaw trener fitnessu. Absolwentka Szkoleń Roberta Steinbachera bodyART i Instytutu Pilates Michaela Kinga. Prowadziła pierwsza edycje projektu metamorfozy w Szczecinie pod kątem treningowym. Prace jako szkoleniowiec i master trener rozpoczęła w szkole Open Mind Health&Fitness Idea Kolejna placówka szkoleniowa był Mauricz Training Center. Wciąż jest głodna wiedzy dlatego zgłębia wiedzę na rożnych szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Właściciel Studia Holistic Pilates & Training w Szczecinie.

 

Aneta Ostrówka

Absolwentka ZWSHiFM, fitness manager Everest Fitness w Zielonej Górze Wszechstronny instruktor tańca i fitness z wieloletnim doświadczeniem Międzynarodowy Prezenter i Szkoleniowiec Fitness , w latach 2006-2015 Master Trener Reebok University Poland . Zwyciężczyni 2-ch maratonów fitness – Adidas i Reebok. W 2012 roku zajęła 2-gie miejsce w TOP POLISH FITNESS PREZENTER. Autorka programów choreograficznych Master Step, Master Dance, New Age [3/4] Step oraz programu fitnessowo-tanecznego flowMOTION Prezenter fitness na największych konwencjach fitness w kraju i zagranicą min.: Włoszech , Francji, Ukrainie. Uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów z zakresu fitness i tańca Wulkan energii, głowa pełna pomysłów na nowe choreografie, profesjonalna, stara się zarażać swoją pasją.

 

 

Patryk Tomaszewski

Magister Politologii, Fotograf z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczył style nowoczesne, ze sportem bliżej związany od 2011 roku. Obecnie Instruktor Zajęć Grupowych, Trener Personalny, Międzynarodowy Prezenter Fitness, Szkoleniowiec i Nauczyciel. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd. Certyfikowany Instruktor m.in. Animal Flow, Jogi w Daanasana School of Yoga, aktywny student Akademii Diamond Pilates w Warszawie. Właściciel firmy ‚Sport&Photography Patryk Tomaszewski’, występuje na konwencjach, organizuje własne eventy sportowe, prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w autorskich zajęciach mentalnych pod nazwą Balance Training, będących fuzją metod takich jak Pilates, Yoga, PortDeBras czy Stretching. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, skupiony na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.

 

Martin Zierałko

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów fitness. Od ponad 12lat inspiruje instruktorów w Polsce, Europie i Azji. Łączy w sobie wszystkie cechy jakie powinien posiadać Prezenter Fitness i Pedagog- ma niesamowity talent, perfekcyjną technikę, wybitną kreatywność, empatię i cierpliwość, ale przede wszystkim jest świetnym motywatorem. IFAA Germany Master Instruktor. Jeden z najlepszych metodyków choreograficznych w Polsce. Wyszkolił dziesiątki trenerów fitness. W jego lekcjach można było uczestniczyć m.in. w Holandii, Niemczech, Austrii, Włoszech, Słowenii, Danii, Hiszpanii, Czechach, Belgii oraz Japonii. Zawsze uśmiechnięty, zarażający pogodą ducha, życzliwy, przemiły człowiek – każdy kto choć raz się z nim zetknął wie, że wszystkie te określenia nie są ani trochę przesadzone. Dzięki swojej osobowości i doświadczeniu wyjątkowo porywa uczestników jego lekcji i szkoleń. Przekonajcie się sami!

 

 

Grzegorz Długosz

Grzegorz Długosz to trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej, zajęcia grupowe ze specjalnością fitness, z prawie 20 letnim stażem i z ogromnym bagażem doświadczeń w środowisku sportowym. Żadna forma prowadzenia zajęć nie jest mu obca. Posiada na koncie wiele szkoleń na terenie całej Polski jak i za granicą. Ma zawsze świetne i innowacyjne pomysły na prowadzenie wszelakich zajęć mentalnych, wzmacniających czy też aerobowych. Grzegorz jest również instruktorem odnowy biologicznej, masażystą oraz nauczycielem w szkole policealnej. Zdobyta przez niego bardzo szeroka wiedza na temat budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała pozwala mu na niezwykle precyzyjne przygotowanie się do pracy. Grzegorz w Marta Tymoszewicz Fitness School będzie szkolił  z zakresu technik powięziowych jak i aktywności ruchowej osób starszych.