Marta Tymoszewicz-Bednarz

Kobieta – Marka, bomba kreatywności i wulkan pozytywnej energii. Profesjonalistka w każdym detalu. Osobowość roku 2016. W 2006 , jako pierwsza w Polsce otworzyła studio treningowe z nazwiskiem w nazwie. Dziś zarządza jednoczenie 4 firmami- Marta Tymoszewicz-Atelier, Marta Tymoszewicz-Design, Marta Tymoszewicz-Fitness School, od 2007 odpowiada za rozwój Międzynarodowej Szkoły bodyART by Robert Steinbacher na Polskę.

Z wykszktałcenia mgr wychowania fizycznego. Life and busines coach. Przez 17 lat tworzyła core Szkoły Open Mind. Od 6 roku życia związana z tańcem – jazz, taniec towarzyski – mistrzowska klasa, hip-hop, house. W branży fitness funkcjonuje od ponad 20 lat. Od podszewki zna potrzeby trenera oraz klienta klubu fitness. Swoje kwalifikacje zawodowe master trenera w zakresie fitness, pilates, bodyART zdobywała szkoląc się u najlepszych na całym świecie. Autorka programu treningowego „Fitness dla dzieci”, „b. CONTROL”, „Sensuality by Mtb-warsztaty kobiecości”, „Live your dream”.

Nie spoczywa na laurach. Stale się rozwija. Uważa, że najlepszą inwestycją w życiu jest inwestycja w siebie.

Szerzy ideę „serce za serce”- za dobre serce odda dwa.

Szczęśliwa żona i mama cudownych dzieci.

 
Monika Konieczna

mgr wychowania fizycznego AWF Kraków i fizjoterapeutka. Były szkoleniowiec Open Mind Health & Fitness Idea (szkolenia w zakresie OM Aqua oraz OM Aqua Mama Plus, Fitness Mama Plus, Szkolenia Basic oraz OM Body Ball).
Instruktor i Prezenter Fitness, Trener Personalny, Instruktor i pasjonatka treningu bodyART. Miłośniczka zajęć mentalnych. Specjalizuje się w fitness zarówno dla dzieci, osób starszych, kobiet w ciąży oraz sportowców. Niezwykła osobowość nauczyciela, ciepła i pełna radości, a zarazem bardzo skoncentrowana i wymagająca. Prywatnie Mama dwóch chłopców 🙂

 
 
 
 
 
 
Grzegorz Długosz

Grzegorz Długosz to trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej, zajęcia grupowe ze specjalnością fitness, z prawie 20 letnim stażem i z ogromnym bagażem doświadczeń w środowisku sportowym. Żadna forma prowadzenia zajęć nie jest mu obca. Posiada na koncie wiele szkoleń na terenie całej Polski jak i za granicą. Ma zawsze świetne i innowacyjne pomysły na prowadzenie wszelakich zajęć mentalnych, wzmacniających czy też aerobowych. Grzegorz jest również instruktorem odnowy biologicznej, masażystą oraz nauczycielem w szkole policealnej. Zdobyta przez niego bardzo szeroka wiedza na temat budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała pozwala mu na niezwykle precyzyjne przygotowanie się do pracy. Grzegorz w Marta Tymoszewicz Fitness School będzie szkolił z zakresu technik powięziowych jak i aktywności ruchowej osób starszych.