CUDNY CAMP

 CUDowny Camp
C– Ciało, U– Umysł/ Uroda, D– Duch

CUDny Camp, to wyjątkowy czas pod wieloma względami. Cała formuła wydarzenia oparta jest na bliskim kontakcie ze sobą, z drugim człowiekiem, z przyrodą w duchu głęboko rozumianego rozwoju holistycznego.


Czas wypełniony jest: treningami BODYART, pilates, taniec, stretching, medytacją, outdorem, a także warsztatami, rozmowami na tematy coachingowe , totalnej biologii i rozwoju osobistego, przy tym zachowując przestrzeń na wyśmienity relaks.

Miejsce CUDnego Campu jest wyjątkowe. To butikowy hotel Willa Park w Wisełce położony w Wolińskim Parku Narodowym tuż nad brzegiem morza, który oferuje przepyszne jedzenie i wspaniałe zabiegi odnowy biologicznej w kameralnej przestrzeni spa.

Z nami się zmęczysz, naładujesz akumulatory, wywietrzysz głowę i napełnisz serce pozytywną energią.

KIEDY?

Termin: 12-15.10.2023

Dołącz do Nas!

ZAPISY

marta@tymoszewicz.pl
501099092

MIEJSCE 

Villa Park Wisełka Spa & Wellness ( http://www.villa-park.eu/ )

CENA

2800 netto – pokój dwuosobowy

3300 netto – pokój jednoosobowy

Organizator zastrzega sobie prawo do wszelkich zmian, dotyczących miejsca spotkania oraz treści. 

Bardzo prosimy przy zgłoszeniu podać dane do faktury.


Z uściskami.
Marta Tymoszewicz-Bednarz

KRÓTKIE BIO 

Od 25 lat szkoleniowiec, kreator branży fitness, body&mind, Master trener BODYART, pilates, nauczyciel tańca, pedagog, coach, hedonistka życia. Wielokrotnie nagradzana za swoją postawę życiową, za pomoc innym oraz za wkład w rozwój branży fitness. Trener osobisty, który oprócz dbania o figurę swoich klientów wpiera w rozwoju osobistym.