Zaprojektuj swoje życie | Design your life

Czym jest mój Lifestyle?

To radość, wewnętrzny spokój i harmonia, to dbanie o najwyższą jakość każdego elementu naszej codzienności – począwszy od posiłków i tego czym się otaczamy i w co się ubieramy, po troskę o zdrowie, sprawność fizyczną oraz nasze relacje z innymi ludźmi. Ważne, aby świadomie kierować swoim życiem, iść za głosem serca i odnosić się z szacunkiem do innych.

Pamiętaj, dbaj o każdy detal swojego życia. Tak jak artysta tworzy dzieło, tak ty kreuj swoją codzienność i nie zgadzaj się na bylejakość! Nie liczy się ilość, ale jakość tego, co jemy, co nosimy i z kim spędzamy wolne chwile. Uwierz, że możesz zaprojektować swoje życie, że masz wpływ na to jak się czujesz – fizycznie i psychicznie.

_______

_______

O mnie.

Nazywam się Marta Tymoszewicz-Bednarz. Jestem pasjonatką życia i sportu. Prywatnie szczęśliwa i kochająca mama. Zawodowo – miłośniczka fitnessu, zwłaszcza bodyART oraz life coachingu.

Uwielbiam wyzwania i nie boję się realizować swoich marzeń. Wytrwale dążę do celu i nigdy się nie poddaję, bo wiem, że to ja mam wpływ na swoje życie. To ja podejmuję decyzje.

Na co dzień kieruję się dwoma maksymami – „żyj w zgodzie ze sobą” oraz „serce za serce”. Pierwsza przypomina mi o tym, żeby zawsze być autentyczną i prawdziwą w tym co robię. Druga mówi, że ile dobra dasz na zewnątrz, tyle do ciebie wróci. I ja w to wierzę!

Więcej….